Oferty specjalne

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Kraków, Bieżanów-Prokocim, Prokocim, Nowaka

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Prokocim, Nowaka
działka na sprzedaż

TEC-GS-1811

Oferujemy na sprzedaż  ładną, kształtną i ogrodzoną działkę budowlaną przy ulicy Jana Nowaka - przecznica z ulicy Księdza Prałata Mariana Łaczka numer działki 328/3. Oferowana nieruchomość położona jest w odległości ok 50 od drogi asfaltowej, dojazd ...

Powierzchnia
923,00 m2
Cena za m2
953,41 zł
cena 880 000
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza

Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1858

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrzne nowoczesnego budynku przy ulicy Piltza 40. Inwestycja oddana do użytku w 2024 roku to kontynuacja przedsięwzięcia Osiedla Piltza realizowanego przez dewelopera KG Group. Budynek ...

Powierzchnia
42,34 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,13 zł
cena 2 800
video
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Rzeszotary, Górska

Świątniki Górne (gw), Rzeszotary, Górska
dom na sprzedaż

TEC-DS-1905

Zaledwie ok. 12 km od Góry Borkowskiej– lokalizacja, która pozwala łączyć intensywne życie zawodowe z prawdziwym odpoczynkiem. Położenie w malowniczej części Rzeszotar, w otoczeniu lasu, potoku i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej, gwarantuje spokój, ...

Powierzchnia
183,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 196,72 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Rzeszotary, Górska
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Gorlice, Glinik, Robotnicza

Gorlice, Glinik, Robotnicza
działka na sprzedaż

TEC-GS-1908

Oferujemy na sprzedaż ciekawą parcelę położoną w Gorlicach w okolicach ulicy Robotniczej. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch połączonych ze sobą działek o numerach 358/2 i 360. Działka numer 58 ma powierzchnię 2010 m2 (20,1ara) w 1137m2 budowalne. Działka ...

Powierzchnia
4 660,00 m2
Cena za m2
62,23 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Gorlice, Glinik, Robotnicza

rozumiem